...
17.06.2022 20:21

Kızının Ölümünde Baş Şüpheli! Canlı Yayında Tuvalet Canlandırması Yapan Anne, Bu Sefer De Otelden Kaçtı

Kızları Gamze Sakallıoğlu'nun ölümüyle ilgili çıktığı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına cinayet anında tuvaletini yaptığını söyleyerek canlandıran anne Turcen'le ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 16 yaşındaki kızlarını öldürme suçundan cezaevine giren ve tahliye olan anne ile baba, gelişmelerin ardından kaldıkları otelden kaçtı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında anne ve babası evdeyken öldürülen 16 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu'nun cinayeti araştırılmaya başlandı. Kızlarının ölümünün ardından cezaevine giren denetimli serbestlikten yararlanarak tahliye edilen aile, şüphelerin giderilmesi için canlı yayına çıktı.

24 Ocak'ta ölü bulunan Gamze Sakallıoğlu'nun anne ve babası 1 Haziran'da Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme stüdyosunu geldi. "Kızımızın katili biz değiliz" şeklinde ifade etti.

TUVALLETTE OLDUĞU ANLARI CANLANDIRDI

Gamze Sakallıoğlu'nun ölümüne yönelik soru işaretleri aydınlatılırken, canlı yayına katılan annesi, o gece tuvalete kalkmasını tüm detaylarıyla canlandırdı. Annenin bu görüntüleri ise sosyal medyada gündem oldu.