...
03.04.2021 23:39

Aleyna Tilki derin ruhlu çevirmen arıyor!

Aleyna Tilki, bir periyot ortasından su sızmayan ve sık sık bir ortaya geldiği meslektaşı Demet Akalın ile girdiği dünya starı polemiğiyle isminden kelam ettiriyor. Akalın’ın Dünya starı olacağım dedi. Çocuk dizisinde oynuyor. Hira bile artık dizisini izlemiyor kelamları hakkında yorum yapmaktan kaçınan müzikçi, gündem olan hususlar hakkında konuşmama kararı aldığını ifade etti. 20 yaşındaki popçu, O bahisler hakkında konuşmaya gerek yok. Birçok magazin haberi var. Benim aşı hakkında ifade ettiğim şey de bir gün boyuncu Trend Topic olmuştu. Ne söylesek üzerine artık karışmaya başlıyor. Gündem olan şeyler hakkında artık bir müddet yorumsuz kalmak istiyorum dedi.
 

GÖRDÜĞÜM YERDE ÖPERİM


Demet Akalın ise Aleyna’nın Müzikten anlayanlar esasen beni tebrik etti açıklamasına, Müzikten anlamıyorum işte ah. Ben onun iyiliği için söylüyorum. Yaştan falan da vurmaya çalışmış lakin olmaz karşılığını verdi. 
 

SOLUĞU MALDİVLER DE ALDI


Bu tartışmanın akabinde tatile çıkma kararı alan Aleyna Tilki, Instagram hesabından yapmış olduğu Maldivler paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Otel fiyatlarının 5 ile 150 bin TL ortasında değiştiği Maldivler’e giden başarılı müzikçi, siyah küçük elbisesiyle verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Müzik mesleğinin yanı sıra toplumsal medya paylaşımlarıyla da konuşulmayı başaran Aleyna Tilki, bir sefer daha Twitter bildirisi ile magazin gündemine geldi. Genç popçu, 533 bin takipçili hesabından, Türkçe tweetlerimi insanlara Türkçe çeviri yapacak derin ruhlu, akıllı Türk bir şahıs arıyorum. Meraklısına duyurulur tabirlerini kullandı.